استخدام در کیاس

مهم ترین اساس انتخاب ما در تیم کیاس، اخلاق و رفتار سازمانی شخص است که باعث پیشرفت مهارت و تخصص می شود. تخصص به تنهایی کافی نیست.

آنچه برای ما ارزش است را بدانید.

ما زمان صرف کرده ایم تا ارزش های خود را در هفت نقطه کلیدی جمع کنیم

صداقت و درستکاری

آنچه در کار برای ما مهم است، صداقت در کار است. این موضوع در کارهای فنی از اهمیت بیشتری برخوردار است. صداقت باعث رشد شخصی و جمعی افراد می شود.

شجاعت و قدرت

چگونه می توان در کار صداقت داشت اما شجاع نبود؟ کلمه ی صداقت و شجاعت در کار همیشه در کنارهم هستند. افرادی که صداقت دارند، قطعا آدم های شجاع ای هستند.

شور و شوق زندگی

تجربه ثابت کرده است افرادی که به زندگی خود شور و شوق بیشتری دارند و به زندگی خود اهمیت می دهند، در کار موفق ترن. به همین جهت در کیاس ما به زندگی شخصی شما اهمیت می دهیم.

خشنودی و رضایت

افرادی که در سازمان همیشه خندان هستند و همیشه از حرف های خوب و مثبت صحبت می کنند، باعث ایجاد یک انرژی مثبت در تیم می شوند. کیاس به افراد خندان توجه خاصی دارد.

ایمان به خدا

وجود خدا یکی کلمه ی مذهبی نیست. به این معناست که شخص می داند هرکار خوبی انجام دهد دیده می شود و هر کار بدی انجام دهد به سمت خود آن شخص بر می گردد.

امید به موفقیت

ما در تیم کیاس اعتقاد داریم کسی که به موفقیت امید دارد، نصف راه را رفته است و کسی تخصص بالایی داشته باشد اما امید به هیچ چیزی نداشته باشد، قطعا تیم را درچار شکست و ناامیدی می کند.

محبت و توجه فداکارانه

زمانی تیم معنا پیدا می کند که تک تک اعضای تیم بتوانند به یکدیگر کمک کنند. چگونه می توان یک تیم خوب داشت اما یک بک اندکار با فرانت کار در کنارهم به خوبی کار نکنند؟

درباره ارزش های ما بیاموزید

ارزش های اصلی ما که شما باید بدانید.

تیم کیاس پیشنهاد می کند قبل از اینکه برای مصاحبه رزومه ارسال کنید، کتاب هفت ارزش برای سرمشق قرار دادن، اثر نورمن وینسنت پیل را مطالعه کنید.

چگونه کار می کنیم

ما همیشه در حال گسترس تیم خود هستیم.

در کنار ما، تخصص صرفا لازم نیست. در کیاس همه چیز به اخلاق شخص وابسته است. به همین جهت مصاحبه اول مهم تر از مصاحبه دوم است.

متخصص هوش مصنوعی

نوع قرارداد:توافقی
تجربه کاری:حداقل 2 سال
حقوق:توافقی
شرح شغل:آنچه ما در این مرحله برای ما مهم است گزارش هایی است از آنچه که نمیدانیم! متخصص باید آگاه باید که با گزارش هایی که به ما می دهد همیشه باید ما را سوپرایز کند...
مهارت ها:python,tensorflow,sql

متخصص پایگاه داده

نوع قرارداد:توافقی
تجربه کاری:حداقل 2 سال
حقوق:توافقی
شرح شغل:حجم داده ها بالای چند گیگ می باشد. شخص باید بداند که با حجم زیادی از داده ها روبروست. مدیریت دیتابیس های مختلف از جمله وظایف این شخص می باشد.
مهارت ها:sql,mysql,php or .net,clustring

برنامه نویس فول استک

نوع قرارداد:توافقی
تجربه کاری:حداقل 2 سال
حقوق:توافقی
شرح شغل:برنامه فرانت اند بهتر است یک زبان بک اند، و برنامه نویس بک اند بهتر است یک زبان فرانت را فرا گرفته باشد تا بتواند در تیم ما به صورت حرفه ای کار کند.
مهارت ها:php,.net,nodejs,nextjs or nuxtjs

طراح UI/UX

نوع قرارداد:توافقی
تجربه کاری:حداقل 2 سال
حقوق:توافقی
شرح شغل:هنر و خلاقیت دو کلمه ی جدا ناپذیر هستند. شخص باید در کنار هنر و تخصص خود، خلاقیت بالایی داشته باشد. در اینجا شخص جایگاه بالایی دارد. همه چیز وابسته به اوست.
مهارت ها:figma,photoshop

مهندس DevOps

نوع قرارداد:توافقی
تجربه کاری:حداقل 2 سال
حقوق:توافقی
شرح شغل:مدیریت سرورها و مانیتورینگ از مهم ترین مواردی است که شخص همیشه در نظر بگیرد. ما به HA بالای 99.99% فکر می کنیم. همچنین همیشه شخص باید دردسترس باشد.
مهارت ها:ngnix,apache,linux,ci/cd,php or .net,docker
چگونه کار میکنیم

تصمیم بگیرید که بعداً چه خواهد شد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.